Frozen Moments

מיצג המשלב מופע יחיד עם עבודות צילום ווידאו ארט, אשר יחד מספרים סיפור אישי, סיפור העוסק בהתמודדות בעת משבר, בעת בו נסדקת בועת הביטחון של חיינו, ואנו נוכחים לדעת שהיא אינה אלא אשליה.

המיצג משלב מספר ממדי הבעה אשר יחד מייצרים שפה חדשה לספר סיפור, ומתקבל שלם הגדול מסך חלקיו. התוצאה הנה חוויה עוצמתית ומטלטלת שנוגעת ומעוררת רגשות ומחשבות שביומיום לעיתים מושתקים. חוויית המיצג, כך מעיד הקהל, מותירה אותו בתחושה של כוחות ותקווה ומעניקה פרספקטיבה רחבה ועמוקה יותר על החיים.

המיצג מזמין את הצופה לחוויה אינטימית, המאפשרת מבט על האופן שבו גם בזמנים של משבר וחוסר ודאות, אפשר להמשיך ולהיות נוכחים, ברגע הזה, לעמוד אל מול המציאות ולהישאר קשובים להתרחשות החיצונית ופנימית ולהבין כיצד הן קשורות זו בזו.

Frozen Moments הנו סיפור שעוסק בשינוי שאנו בני האדם עוברים בעת משבר ומחלה, על אובדן זהות ומחיקתה, על כמיהה, על אהבה ובעיקר, על הליכה בדרך החיים.

המיצג התקבל לבמת תיאטרון הסמטה ביפו והוצג בו במשך כשנתיים. 

גרסת הבמה הנה גרסה מעובדת ומקוצרת של הטקסט המקורי. אחד מתוצרי הפרויקט הנו ספר מרהיב המכיל את גרסת הסיפור המלאה עם כל עבודות הצילום, המוצע למכירה.

מתוך רשמי הקהל

"אני חייב לכתוב כמה רבת רושם היתה הופעתך. התרגשנו עד דמעות ויצאנו עם תחושת כח קיומי. אמא שלנו לא פורטת את חייה לרגעים ולמילים כמוך ומתוך שהקשבנו לך, הבנו את מה שעבר עליה".

"ברור שקמתי הבוקר עם מחשבות על אתמול. אולי בעצם לא ברור. זה היה חזק ביותר. במשך הערב עברו במוחי שלוש מחשבות: 1) שיש לי מזל שהזמינו אותי לפה- פשוט זכיתי. 2) שאת יוצרת אמיתית עם קול נעים ומרגש. 3) שאת בעצם השראה לכל הסובבים שזוכים להיפגש איתך. תמשיכי לייצר עוד ריגושים חזקים ושתפי את קהל המעריצים שלך."

"אין מילים לתאר את התרגשותי הגדולה מהערב המדהים אמש.היית מהממת, מרגשת, מצחיקה, חכמה, אוהבת, מאוכזבת, כואבת, בוכה, צוחקת, זרעת בלב כולנו ובליבי שלי תקווה. היית הכל."

"יצאנו אתמול נפעמים מהערב הזה. היכולת שלך לתאר בצורה כל כך כנה את מה עבר עליך… בלי התייפייפות, בלי הנחות, ככה כמו שזה זה… זו תכונה מופלאה ונערצת. את מיוחדת במינה, אמיצה, כנה… אני חושבת שאת יכולה להיות מודל עבור הרבה מאד אנשים… וזו ממש שליחות להמשיך ולעשות מה שאת עושה… הערב היה מדהים ואינטימי, אנשים ישבו מרותקים לכל מילה שיצאה מפיך…"

"מנסה לאסוף את החוויה מהערב המופלא שלך למילים מדויקות והן שוב ושוב מתפזרות… הגענו בלי לדעת, בלי לשאול, פשוט בסקרנות והתמסרות… מהרגע שהמסך עם הצילומים המרהיבים עלו והתחלת לספר את סיפורך, מאגר הדמעות נפתח, כשמדי כמה דקות הבלחת נשימה, גם אני הרגשתי שלוקחת נשימה איתך ונותנת לרווח בין המילים להיות. העברת מסע אישי בעדינות, בהמון חכמה ותבונת השכל ובעיקר הלב. באמצעות חווית הצילומים הרגשתי שנתת לי עוד עדשה להתבונן ולהקשיב דרכה למסרים שלך. יצאנו נפעמים, מנסים לצרוב מספר משפטים חכמים שאמרת, תבונת האמת והאותנטיות, לחבק את הקושי ולא להילחם.